Konverze mysql db z mysql 5.1 do mysql 5.0

 

ERROR 1064 (42000) at line 576: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‚USING BTREE,

řešení:

Smažte všechny výskyty USING BTREE nacházející se v .sql souboru který chcete importovat do databáze. USING BTREE používá mysql 5.1 ale neumí ho mysql 5.0.

 

Pomohl mi tento link.

 

Enjoy 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice BugFAQ, Linux, užitečné a jeho autorem je mirra. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními , v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 13 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Velké firmy nechávám korporacím. ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *