Jak rychle lze nabít peníze na paypal z fio banky? Okamžitě!

Dnes jsem potřeboval dobíjet paypal a  řekl jsem si, že to zkusím z fiobanky.

 

Lognete paypal, dáte Top up / top up account (instantly), přesměruje Vás to už na stránky v češtině. Vyberete si banku, částku a jedete dál, podle pokynů vše vyplníte, lognete do své banky, pošlete prachy na účet, který se tam zobrazuje a než se stihnete zalogovat znovu na paypal, tak už tam peníze máte.

Já to zkoušel z fiobanky a je to super. Bez čekání!

2 odpovědi na “Jak rychle lze nabít peníze na paypal z fio banky? Okamžitě!”

  1. Zdravím,

   ano, to je pravda, uvedený postup je již více než 5 let starý, Divím se, že 5 let starý příspěvek google stále indexuje. Každopádně mě to donutilo lognout na paypal a mrknout jak to teď vlastně je.
   Přišel jsem na to, že v současné chvíli už funguje jen propojení paypalu s bankovním účtem na přímo.
   Dostal jsem se do hlavního menu, tam už mi svítí „propojit s bankovním účtem“, tam mě to přesměruje na formulář, kde se vyplňuje bankovní účet a vypadá to, že to je hotovo.
   Viz copy & paste:
   =================
   Add a bank account in Czech Republic
   PayPal protects the safety and security of your bank account information. We don’t share your financial information with merchants. PayPal will notify you by email whenever you initiate a withdrawal to this bank account.

   Your bank account in Czech Republic must contain only Czech Koruny. Learn more
   Enter your name exactly as it appears on your bank account statement. If the names do not match exactly, the withdrawal will fail and a return fee will be charged.
   =================
   Další možnost je si na PayPal přidat rovnou kreditní/debetní kartu u které jsou povoleny zahraniční a internetové platby. Čímž lze paypalem platit rovnou z kreditky/debetky.

   Díky za upozornění a přeji úspěšné, bezproblémové používání Paypalu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × five =