Pá. Dub 19th, 2024
obrázek matrix konzole, která je zeleným písmem na černé konzoli. Bash bývá bílým písmem na tmavé konzoli, přičemž Powershell najdeme často buď bílým písmem na tmavé konzoli, či tmavě modré konzoli.

Je to taková blbůstka, ale občas se vám stalo, že jste editovali nějaký kubernetí pod/službu/ingress a najednou se zamotáte během editace do hromady errorů.

kubectl get ingress názevServicy -n NamespaceVeKterémServicaBěží -o yaml

Takto to vypíše na obrazovku, no ale my to přece chceme do souboru:

kubectl get ingress názevServicy -n NamespaceVeKterémServicaBěží -o yaml >názevsouboru.yaml

Připomínám, že pro náhled konfigurace:

kubectl describe ingress názevServicy -n NamespaceVeKterémServicaBěží

Toť k service, když budete potřebovat exportnout pod, tak nahraďte ingress za pod a máte to.

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + three =