St. Dub 17th, 2024

Obnova smazaných souborů. Obnova smazaných souborů na linuxu…No, to je kritické téma. Vsadím se, že většina z Vás, kdo to čte, se to zrovna týká a nevíte co dělat.

Pokud si na to netroufáte, volejte do servisu, přichystejte si rozpočet od 2 tisíc, do 30 tisíc korun.

Pokud si na to troufáte, tak si vezměte k počítači nějaký talisman, přítelkyni (jestli Vás už dávno nepodvádí se sousedem) raději oznamte, že odjíždíte pracovně pryč. A pokud s Vámi bydlí, tak si přichystejte raději dalších 10 tisíc na dovolenou pro ni, aby Vás za sezení u počítače nezabila.

Vám ostatním, kteří jste čtení s nervama v kýblu ještě nevzdali, protože máte v háji důležitá data, která potřebujete obnovit, vzkážu tohle.

Na to vám odpoví tyto dva články:

Hodně štěstí a pevné nervy s obnovou dat .-)
Převzeto z mého starého blogu.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =