So. Dub 20th, 2024

Tento starý blog vám naběhne tak za 30 vteřin. Otřesný design, zkrátka katastrofa. To není  však nic proti ničemu, vyfiltruji totiž jen poctivě čekající užiatele s opravdovou vírou, že něco někdy naběhne. Pokud by se počítal čas, během kterého to lidi nevzdají, tak na tom „blogu“ se dostalo právě 100% uživatelů těch, kteří vydrželi na stránce déle než 30 vteřin, protože jim ta stránka nabíhala pomale.

Když jsem ale začal vybírat pro mě užitečné články ze starého blogu, tak jsem se dostal až na samotný začátek a tam byla tato odvážná věta:

„Google vám to najde, Wiki vám o tom něco řekne, tutorials vám poradí.“

…já byl ale naivní hlupák, co? Na druhou stranu Larry Page, spoluzakladatel společnosti Google má motto: „Je třeba mít zdravou neúctu k nemožnému“. Stejné motto převzali i trabantisti, kteří objeli afriku a jižní ameriku. A víte co? ono to jde, záleží jen na postoji.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 20 =