17.2 2012 – Nový začátek

Zdravím všechny,

právě jste zakopli o nový web, který se bude zabývat tématikou IT a to virtualizací, serverhostingem, linuxem, problémy na linuxu, tutorialy, VMwarem, Citrixem a robotikou.

Často se zde budou objevovat odkazy na kvalitní články a tutorialy.

Chystané seriály

1) Linuxový server

2) Programování

3) Jak na to (Linux, Virtualizace)

Z velké části se bude jednat o pokračování předchozího webu, který vám po dlouhém čekání naběhne na webu zdarma.cz a to na následujícím odkaze . Ačkoliv je design mizerný a volil jsem ho hlavně kvůli jednoduchosti v dobách, kdy facebook ještě nebyl obohacen o “inteligentní” uživatele ze serveru libimseti.cz, soustřeďte se prosím raději na kvalitu informací, která mnohonásobně převyšuje design webu a vše okolo.

Osobně doporučuji tutorialy na Vmware Server 2.x, jak rozběhat Hamachi pod Linuxem, info o virtualizačních nástrojích pro staré stroje, jak ovládat Vmware ESXi z Linuxu, KVM (Kernel-based Virtual Machine) na Centose či Debianu, jak Rozchodit Monitoring teplot na Debianu snadno a rychle, nebo třeba jak rozchodit Cron s automatizací úloh ve vašem linuxovém serveru, škálování frekvence procesoru pomocí příkazové řádky a nesmím zapomenout na “Jak obnovit smazané soubory v Linuxu” a jako tečku na závěr něco o B.O.I.N.C a RSA zabezpečení pro váš linux.

Každý článek bude psán tak, aby jste se mohli dozvědět více přímo od zdrojů, ze kterých jsem čerpal, při řešení problémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 11 =