Út. Dub 23rd, 2024

17.2 2012 – Nový začátek

Zdravím všechny,

právě jste zakopli o nový web, který se bude zabývat tématikou IT a to virtualizací, serverhostingem, linuxem, problémy na linuxu, tutorialy, VMwarem, Citrixem a robotikou.

Často se zde budou objevovat odkazy na kvalitní články a tutorialy.

Chystané seriály

1) Linuxový server

2) Programování

3) Jak na to (Linux, Virtualizace)

Z velké části se bude jednat o pokračování předchozího webu, který vám po dlouhém čekání naběhne na webu zdarma.cz a to na následujícím odkaze . Ačkoliv je design mizerný a volil jsem ho hlavně kvůli jednoduchosti v dobách, kdy facebook ještě nebyl obohacen o „inteligentní“ uživatele ze serveru libimseti.cz, soustřeďte se prosím raději na kvalitu informací, která mnohonásobně převyšuje design webu a vše okolo.

Osobně doporučuji tutorialy na Vmware Server 2.x, jak rozběhat Hamachi pod Linuxem, info o virtualizačních nástrojích pro staré stroje, jak ovládat Vmware ESXi z Linuxu, KVM (Kernel-based Virtual Machine) na Centose či Debianu, jak Rozchodit Monitoring teplot na Debianu snadno a rychle, nebo třeba jak rozchodit Cron s automatizací úloh ve vašem linuxovém serveru, škálování frekvence procesoru pomocí příkazové řádky a nesmím zapomenout na „Jak obnovit smazané soubory v Linuxu“ a jako tečku na závěr něco o B.O.I.N.C a RSA zabezpečení pro váš linux.

Každý článek bude psán tak, aby jste se mohli dozvědět více přímo od zdrojů, ze kterých jsem čerpal, při řešení problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × two =