Po. Kvě 20th, 2024

Certifikace, papír, listina, certifikát. Často skloňovaná slova u zaměstnavatelů. Certifikát z Redhat Enterprise Linuxu, neboli RHEC je nazývaný maturitou z Linuxu.

Pokud se chcete naučit co nejrychleji na zkoušky, materiály seženete zde : http://www.brain-dumps.net/

Můžete si zkusit tyto testy : https://www.redhat.com/apps/training/assess/

Dále existuje zkouška LPI viz http://www.lpi.org/ lze ji udělat i v Česku.

Faktem je, že pokud se vám to v blízké době nevyplatí, tak si certifikát nedělejte. Anebo pokud vám ho neproplatí zaměstnavatel.

Odkaz na zajímavou diskusi na dané téma.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =