Po. Čvc 15th, 2024

Microsoft telemetry consumes HIGH CPU usage. Pod něčím takovým to můžete hledat na googlu. Nicméně, už nemusíte, tady si poradíme, jak na to.

Do startu napište Plánovač úloh:

Plánovač úloh (Místní) / Microsoft / Windows / Application Experience

Potom klikněte pravým tlačítkem na Microsoft Compatibility Appraiser / vyberte Zakázat a máte hotovo.

Přikládám sem i původní zdroj, nicméně můj návod obsahuje screenshoty a obrázky, jak se k tomu proklikat. Věřím, že by šlo najít nějaký skript, který by dělal totéž.

zdroj

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *