Ne. Kvě 19th, 2024
mikropočítač do ruky raspberry pi ve fotce na stole s ukážkou loga vmware

Zde je jinak kompletní návod, konstrukce, instalace, běh.

Nejlevněji jsem to zatím našel tady na amazonu (nejedná se o referal link, v komentech můžete vložit levnější nabídky, díky)

 

 

 

Některým z vás to již docvaklo…Máte skvělou příležitost se naučit s nejnovější verzí VMware ESXi a udělat si tak VMware certifikace a stát se tak VMware certified engineerem a vaše cena na trhu práce díky tomu vzroste. 😉 Nevšiml jsem si, že by tam mluvili o Trial periodě na 60 dní, jako je to u stolního verze na PC nebo servery. Pokud si toho v komentech všimnete, dejte vědět.

Nedovedu si představit, že by někdo na raspberrkách provozoval nějaký skutečný hosting, ale existují poskytovatelé, kteří možnost pronajmout si vlastní Raspberrko nabízejí.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + twenty =