So. Dub 20th, 2024

Úplně nenávidím, když někde musím vymýšlet checkboxy a sázet to někam do databáze. A protože s vámi právě kódujícími soucítím, vkládám sem seznam krajů v ČR:

Hlavní město Praha
 Středočeský
 Jihočeský
 Plzeňský
 Karlovarský
 Ústecký
 Liberecký
 Královéhradecký
 Pardubický
 Vysočina
 Jihomoravský
 Olomoucký
 Zlínský
 Moravskoslezský

 

Objevila se mi aplikace, kde si nakonci vzpomněli, že když se objeví Slovák, tak jim stačí, že si tam označí v checkboxu Slovensko, že tam kraje prý pro Slovensko nepotřebují. Takže myslete i na Slováky. Slovenské kraje tu vypisovat nebudu, pokud se tu objeví nějaký kamarád ze Slovenska, tak to šoupněte do commentů, zvýšíte mi aspoň SEO webu. 😉

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 4 =