Po. Kvě 20th, 2024

K tomu doporučím následující odkazy:

1) http://extrahardware.cnews.cz/test-chladicu-finale-noctua-thermalright-zalman%E2%80%A6/strana/0/7

2) http://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-chladice/23670-test-chladicu-mame-noveho-krale-v-pomeru-cena-vykon?start=10

3) http://extrahardware.cnews.cz/forum/viewtopic.php?f=32&t=7662

 

Pokud chcete tichý a výkonný počítač, o který se budete starat, zvažujte vodní chlazení. Třeba nové základní desky od Gigabyte už mají „certifikovanou“ ochranu proti vlhkosti. Nechci to tvrdit, ale kdyby vám vyteklo vodní chlazení někde po desce, nebál bych se tolik o základní desku, jako tomu bylo před 10 lety. Deska by se dle mého názoru měla v takovém případě vypnout, aby se tak zabránilo poškození desky. Pokud ne, tak Vám dlužím omluvu, proto neručím za nic, je to jen můj odhad.

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =