Ne. Kvě 19th, 2024
Podvod vistaprintu

Dnes mi přišel email od společnosti VISTAPRINT, že mám jen 48 hodin na vybrání možnosti 250 vizitek zdarma. Tak vizitky navíc by se možná mohly hodit….Pokud by bylo poštovné za nějakých 80 korun, proč ně. Vyplnil jsem formulář, zdlouhavě jsem vybíral design….a potom jsem narazil na platbu a poštovné. 250 vizitek dostanete sice zdarma, ale poštovné stojí 163 korun a dodací lhůta do 21 dní.

Pojďme počítat. Je sice hezké, že mi firma dá 250 vizitek „zdarma“, jenže si asi myslí, že jsem totální idiot a neumím počítat, když počítám k nákladům i náklady na dopravu, které s prodaným zbožím přece souvisí. 163 korun na poštovném ? Za 163 korun vám pošlu 20Kilogramovou ledničku a ještě ji pojistím na 5 000 korun, která vám dojde do 5 dní nejpozději.

Když tedy budeme počítat 163 korun / 250 vizitek = 0,652 Koruny za vizitku.

To je náhodička… Nejlevnější konkurence má vizitky za 0,65 korun a alespoň vám odešlou vizitky do 4 dnů. U společnosti VISTAPRINT souhlasíte s tím, že za 163 korun za poštovné vám 250 vizitek „zdarma“ dorazí do 21 dní.

Nádherný příklad, jak lze dělat nečistý marketing. U této společnosti bych si nikdy nic neobjednal, už jen proto, že klame zákazníkům. Raději bych uvítal zaplatit si 100 vizitek a dalších 10 nebo 15 dostat zato OPRAVDU zdarma v zájmu aktuální akce, kde výrobce z nějakého důvodu ušetří provozní náklady a místo toho aby si dal tyto ušetřené náklady do výdělku, věnuje je raději do podpory prodeje.

Na společnost vistaprint si tedy dejte pozor, pokud nechcete dostat pozdě (za 21 dní)  250 vizitek za 163 korun, navíc z vizitek, kde si nemůžete bez příplatku udělat vlastní vizitky v podstatě vám „zadarmo“ za 163 korun dají 250 vizitek z předvolenými designy, nemůžete si tedy vybrat vlastní. A už jenom myšlenka na to, že Franta z Horní, Dolní bude mít stejné vizitky s jiným textem jako já, tak pro mě tato nabídka přestává býti zajímavou.

Podvod vistaprintu

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

2 thoughts on “Vistaprint : 250 vizitek zadarmo? Podvod!”
  1. A to jste byl jen v té fázi, že jste měl zájem o vizitky ZDARMA. Já si říkám.. nu což, začínám podnikat, vizitky potřebuji, něco tedy investuji. Objednala jsem 1500 vizitek za cca 500 Kč, k tomu přibrala nějaké nezbytně nutní úžo bájo dárky za mega slevu, celková objednávka cca 800,-. Jaké nemilé překvapení, když po hodinovém designování vizitky chtěli za dopravu do 14 dnů 450,-Kč??!!!!

  2. ja jsem taky nechapala že 200 vizitek za asi 70korun plus poštovné, manžel mi to zaplatil hned přes net a do týdne mi fakt přišly.stalo to s poštovným asi 150korun.mám dodnes plnou krabičku těch co mi zbyly.přesně ten obrázek co jsem si vybrala a podle balíčku šlo vidět že je to ze zahraničí.myslím si že to zase tolik nevyjde dělala jsem v papírnách a nasekat papírky10rat5cm+naky potisk,spíš stojí vlastní návrhy a tak.fakt mi to ale přišlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 18 =