Po. Čvc 15th, 2024
Název hry Oh My git! vás naučí zábavně pracovat s GIT repozitáři a verzováním dokumentů

Pushuju něco do repa, protože chci předělat OpenTTD do dockeru s pushem větších souborů do repa a ejhle, najednou je na debianu 11 problém:

error: RPC failed; HTTP 502 curl 22 The requested URL returned error: 502

error: RPC failed; curl 92 HTTP/2 stream 0 was not closed cleanly: PROTOCOL_ERROR (err 1)

Řešení

git config --global http.version HTTP/1.1

git config --local http.postBuffer 157286400

a znovu git push a už to bude fungovat.

Oh My git!

Skvělá hra, kterou doporučím všem, kdo začínají s GITem, nebo si chtějí osvěžit komplikovanější postupy z hlediska rebase, fast forward a další mergovací strategie.

zdroj1 zdroj2


Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *