Po. Čvc 15th, 2024
obrázek pořízený z hlavní stránky na webu sejda.com kde jde vidět menu, logo a text We help wit your PDF tasks

Hodně špatně to umí Microsoft office. Obvykle to rozhodí formátování, obrázky, ale jste schopni s tím aspoň něco dělat.

Zatím nejlepší aplikace na editaci PDFek se mi jeví webová aplikace na:

www.sejda.com

Funguje to jednoduše. Kliknete na web, kliknete na tlačítko na webu s názvem „edit PDF document“, to vás dostane na další stránku, kde kliknete na Upload PDF file, který musíte nahrát z vašeho počítač (funguje i drag and drop) a pak se vám otevře editační rozhraní, ve kterém můžete začít editovat text PDF souboru.

V čem je háček

Za hodinu můžete bez registrace po editaci exportovat vámi upravené PDF jen 3x, potom, co dosáhnete kvótu, uvidíte odpočítávání, jak dlouho musíte počkat, než vám stránka znovu umožní web exportovat.

Taky jakmile umažete nějaký samostatný řádek s nějakým formátováním, tak už se vám patrně nepodaří znovu trefit stejný font. Takže nemazat samostatné řádky textu, ale nahradit je.

A neumožnilo mi to logicky měnit grafiku. Jenže PDFka obvykle editujete kvůli textu, nikoliv kvůli obrázkům.

Základy to splnilo, proto se s webem sdílím na tomto webu, snad vám webová aplikace sejda.com pomůže.

A když najdete něco lepšího, tak to prosím hoďte do komentářů. Díky

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *