Pá. Dub 19th, 2024

Dneska jsem něco takového řešil pro offline použití. Zkusil jsem pár různých programů, než jsem se dostal k programu, o kterém budu dnes mluvit.
Zkrátím to. Doporučím program Cyotek WebCopy.

Výborný program s velmi snadným ovládáním. Zadáte v kolonce website adresu webu, který si chcete stáhnout na disk, kliknete na scan, ukáže vám to jakýsi strom, kam to může až probublat s odkazy tohoto či dalších webů a narozdíl od ostatních programů to opravdu stáhne úplně maximum, co lze, včetně javascriptů, kaskádových stylů, takže opravdu získáte velmi věrný obraz kopie webu a všech navazujících odkazů (samozřejmě nefunkční přihlašování atd…). Na první pohled nepoznáte rozdíl mezi staženou verzí a živou verzí na webu.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =