Út. Dub 23rd, 2024

Našel jsem skvěle popsaný článek, který vysvětluje, co to je, jak to nastavit.

Nastavujete to na všech PC ve wifi síti, včetně wifi AP nebo wifi routeru. RTS/CTS řeší problém, když máte třeba něčím přebitou vaši wifi síť (vnější rušení apod). Kolují tam 2 packety. 1 packet od AP ke klientovi a zpět. Proto to musí být zapnuto na všech zařízení v dané síti. Více v článku:

http://wiki.pvfree.net/index.php/Nastaveni_RTS/CTS

V cisco (CCNA 3.semestr) se o tom mluví v souvislosti s řešením Hidden node problému.

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

One thought on “Nestabilní Wifi síť? RTS Threshold na wifi Vám pomůže”
  1. Your write-up provіԁeѕ eѕtablisheԁ useful
    to mуself. It’ѕ veгy еԁucational аnd
    you’re naturally really educated in this area. You possess exposed my eye in order to numerous opinion of this subject matter using intriguing, notable and strong articles.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + 18 =