Pá. Dub 19th, 2024
muž který se dívá doleva a na pravé straně je logo windows 10 s ikonou koše nakloněného doleva, podtím muž který se dívá z příma do záběru a vpravo od něho je logo windows i ikona koše ve windows 11 který je přímo upřen ke zraku pozorovatele a spodní obrázek je muž dívající se doprava a vpravo je windows 12 s logem nahnutým doprava a košem nahnutým doprava

Máte soubor a chtěli byste, aby všichni viděli, že datum vytvoření a poslední úpravy nebylo středa 9. listopadu, ale třeba pondělí 31. října?

Se Stefanstools je to možné!

Stažení je možné na:

https://sourceforge.net/projects/stefanstools/

Po stáhnutí a nainstalování neuvidíte nikde ve startu konkrétní program ke spuštění, protože se tato možnost integruje do vašeho windows exploreru, jak vidíme na následujících obrázcích.
U vytvořeného testovacího souboru stačí KLIKNOUT PRAVÝM TLAČÍTKEM MYŠI / Vlastnosti / záložka TimeStamps a hody ve změnách souborů mohou začít.

zdroj

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + 1 =