Ne. Kvě 19th, 2024

Máte svoje staré původní Diablo 2, Warcraft 3 a chcete si ho zahrát po LAN síti, ačkoliv Hamachi už je placené, nebo vám nefunguje?

ZeroTier network je řešení virtuální privátní sítě na hraní. Nicméně musíte si pro tyto LAN hry nastavit metriku rozhraní ZeroTier sítě na 1. Zde jsem vložil obrázky s popisem řešení.

Jak dosáhnout totéž na českých Windows


start / napište panel , otevřete Ovladací panely / vpravo nahoře vyberete zobrazit podle a dáte Malé ikonky/ klikněte na centrum síťových sítí a sdílení


/ vlevo změnit nastavení adaptéru / pravým tlačítkem na Zerotier adaptér / vlastnosti / otevře se tabulka / kliknete na levé tlačítko vlastnosti / vyberete v seznamu Internetový protokol version 4 (TCP/IPv4) / tlačítko Vlastnosti / ponecháte všechno nastavení tak jak je a kliknete na Pokročilé / A hned na první stránce odškrtnete (necháte nezašrktnuté) Automatická metrika a do pole Metrika Rozhraní napíšete 1/ dáte OK, pak zase OK, pak zase OK, pak zavřít a máte hotovo.

Alternativně totéž na Windows 10 build 22H2

zdroj

A pak pokračujete dále podle návodu.

zdroj

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 17 =