Út. Dub 23rd, 2024

To dokáže pokazit den. Koupil jsem KangTai Wifi zásuvku okolo 7 stovek a google play aplikace už není k dispozici. Co teď?

Naštěstí mi zachránil zásuvku sám google.

Aplikaci lze stáhnout zde. (z tohoto zdroje to mám vyzkoušeno, appka funguje přesně tak jak fungovala na předchozím telefonu). Musíte si však v nastavení vašeho telefonu povolit instalaci APK aplikací z neznámých zdrojů, jinak Vám mobil odmítne aplikaci nainstalovat.

Tato zásuvka je super v tom, že si ji doma spárujete s vašim domácím routerem přes wifi.  Cílem je, aby zásuvka dostala přístup do internetu k poskytovateli na servery. Spustíte aplikaci ve vašem telefonu, přihlásíte se a po spárování a nalezení zásuvky můžete být třeba 100 kilometrů od domova a můžete zásuvku vypínat a zapínat. Je to výhodné zejména když vám za zásuvkou běží nějaká technika, která má tendenci se občas zaseknout, nebo chcete mít jinak jistotu, že to či ono je tehdy a tehdy vypnuté a tehdy a tehdy zapnuté. Aplikace nabízí i inteligentní časovače, odpočítávače a budík, který spustí nebo vypne zařízení jednorázově, nebo pravidelně každý den.

Za cenu okolo 7 stovek je to perfektní kup. Tedy tak dlouho, dokud poskytovatel bude nabízet podporu k těmto zásuvkám skrze své servery, přes které se v aplikaci přihlašujete.

Pokud jste se setkali s něčím podobným, nebo lepším za podobnou cenu, určitě napište do komentářů. Rád bych do budoucna využil nějaké podobné alternativy, která neutrhne peněženku a bylo by možné ovládat zásuvky na dálku v domácnosti, nevlastnící veřejnou IP adresu.

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + fifteen =