Ne. Kvě 19th, 2024

Zdravím všechny a zejména kohokoliv, komu se líbí mé návody.

Prvně se všem chci omluvit, protože v době, kdy jsem tento web zakládal, jsem si nastavil starý email, který je dnes zaspamovaný a už ho v podstatě nepoužívám. Během času jsem na to zapomněl a dnes jsem si prošel můj starý email a mezi spamy jsem si všiml i dotazů od uživatelů, na které jsem neodpověděl, protože jsem o nich vůbec nevěděl.

I mistr tesař se utne, proto prosím přijměte moji omluvu, již jsem to napravil a zjistil jsem, kde v nastavení se tento problém objevil. Odteď mému oku nic neunikne. 😉

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × three =