Ne. Kvě 19th, 2024

Potřebujete dočasně něco nasypat většího přes PHP třeba přes phpmyadmina a jste lenošní to kopírovat ? (nebo Vás třeba nutí okolnosti, to já nevím…)

Najděte:
post_max_size = 8M
upload_max_filesize = 2M
max_execution_time = 30
max_input_time = 60
memory_limit = 128M

Změnil jsem na:
post_max_size = 800M
upload_max_filesize = 800M
max_execution_time = 600
max_input_time = 600
memory_limit = 512M

Vtipné je, že v phpmyadminovi vám to pak maximální velikost tedy 800MB ukazuje jako:  (Maximální velikost: 819 kKiB) <-

Pokud v php5 navíc nastavíte max_execution_time > 300 tak to stejné musíte nastavit v apache2 tedy v /etc/apache2/apache2.conf

kde musíte nastavit z:

Timeout 300

na

Timeout 600

 

 

řešení je trošku nastíněno zde.

 

Enjoy 😉

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + seventeen =