So. Kvě 25th, 2024

Neuvěříte mi jak snadno lze problém vyřešit. Na vině je SLI můstek. Pokud máte SLI můstek ohebný, zkuste za provozu do něj lehce šťouchnout prstem tak, aby se prohnul mezi kartami směrem dovnitř. (v mém případě za chodu modré problikávání obrazu přestalo).

Pokud máte pevný SLI můstek, vypněte počítač, zkuste ho odpojit a zase připojit, případně vyměnit za jiný.

 

Neberu žádnou záruku ani odpovědnost za kterýkoliv můj článek na tomto webu. Berte to jako kolegiální rady, za které berete odpovědnost vy sami, protože vy provádíte zásahy do hardwaru a softwaru, nikoliv já.

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + fourteen =