Pá. Čvn 21st, 2024

 

Angry Birds

Jedna z nejslavnějších her, která dobyla snad všechna mobilní zařízení, díky skvělému marketingu. Myšlenka samotné hry je tu s námi však už mnoho let z předchozích titulů.

Nokia-snake

Pamatujete období starých nokií 3310, kdy jste hráli hada? Tak si představte, že se vám taková nokie zobrazí na vašem dotykovém displeji a můžete hrát stejného hada jako tenkrát.

Duke nukem 3D

K tomu není co dodat. Dobrý jako tenkrát. Problémem jen je, že je tam pouze 1 epizoda a že ovládání je fakt zmršené. Jinak pokud máte na svém mobilu lepší klávesnici, tak si to zahrajete vcelku i dobře.

Moto-x Mayhem free

Motorka, dostaň se z bodu A do bodu B a nerozbij si držku. Je to nudná, naprosto debilní hra, ale bude vás bavit a bude to sakra chytlavé.

Ovoce-shoot / Fruit Shoot

Za svou brutalitu si hra vysloužila 18+. Na displeji stojí proti sobě 2 borci. Ten vlevo má v luce luk…ten vpravo má na hlavě jablko. Co se stane, když se netrefíte a jak hezky animované to je, to už nechám na vás. Pro mě tahleta hra patří do TOP 10. Čím více vás v práci vytočil šéf, tím vás ta hra bude záhadně více bavit….

Rocket Man

Chytlavá hra od stejného vývojáře hry Fruit-shoot.

Fruit-ninja Free

Opět stejný vývojář.

Speed-X

Super hra. Ovládaná G-sensorem. Krásná plynulost, trénujete postřeh a není to tak těžké. Doporučuji pro začátečníky.

Parking-frenzy

Naučte se parkovat. Trošku těžší hra, ale skvělé pro blondýnky, které neumí parkovat : – )))

Race-pilot

Závodní pilot. Co dodat? 3D aplikačka, lítáte s letadýlkem pomocí G-sensoru.

Racing Thunder

3D auta. Ovládané G-sensorem, nebo to lze překopat na tlačítka.

 

Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *