Pá. Bře 1st, 2024

Program funguje výborně. Neobtěžuje vás, běží na pozadí a nežere vám výkon, který zrovna potřebujete. Pokud máte strach, aby jste třeba nepřehřáli váš procesor, můžete si nastavit, že věnujete programu max. 30 % procesoru apod…

Pro výpočty prováděné vaší grafickou kartou :
Já se toho pár let účastnil, pak jsem si dal pauzu a minulý měsíc jsem to zase rozběhal. Věnuji 10% výpočetního času vědě a výzkumu. Není to moc, ale nežere to tolik elektřiny, jako kdybych věnoval 100% výpočetního času procesoru. Funguje jak na linuxu tak na Windows. Macáčům dlužím omluvu, nevím.  Ale google ví .-)
Převzeto z mého starého blogu.
Avatar

By mirra

Hardwaru a počítačům se věnuji již od roku 2003. Za tu dobu jsem poskládal stovky počítačů, opravil tisíce počítačů a vyřešil nespočetně problémů, vad a chyb, se kterými se setkávali uživatelé. Od roku 2005 se zabývám servery, zejména těmi herními, v roce 2007 jsem se začal věnovat Valve Source SDK level designu, který šel od roku 2009 k ledu kvůli studiu Informatiky na univerzitě. Podílel jsem se chvíli i na provozu síťové laboratoře MENDELU, dnes spravuji cca 30 serverů/diskových polí na univerzitě, řeším IT v malých a středních firmách tak, aby firmy ušetřily nemalé částky při zlepšení kvality a soustředím se na snižování nákladů na IT od licencí až po hardware, software, provádím konsolidace a audity platnosti licencí, které firmám šetří rovněž nemalé peníze. Z velkých firem spravuji s dalšími kolegy 8000 serverů po celé Evropě a tato práce mě nesmírně baví, protože se vše musí automatizovat a nabízí mi to možnost trénovat další evropské jazyky od Angličtiny, přes Němčinu až po Italštinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =